Financování startupů aneb mám nápad, kde vzít prachy?

Financování vašeho podnikání je alfa a omega businessu. Skvělý nápad je důležitý, ale bez peněz se realizace nedočká. Jak na to se dozvíte z úst těch nejpovolanějších!

Zúčastní se Olga Řehořková, která je ředitelkou v oddělení auditu společnosti PwC. Je členkou mezinárodní asociace certifikovaných účetních (FCCA) držitelkou aktivní licence statutárního auditora v České republice, absolventkou doktorského studia na Vysoké školy ekonomické v Praze.

Pozvání do panelové diskuze přijali také Ondřej Bartoš – Partner a Chairman of the Board z kapitálové společnosti Credo Ventures (venture kapitálový fond po vzoru amerického Silicon Valley), Milan Tymel – krypto ekonom ve společnosti Crowdholding (nejlepší startup xPortu z roku 2017, který poskytuje webovou platformu na spojení lidí s podnikateli) a Martin Kešner – investiční manager J&T Ventures (Venture kapitálový fond skupiny JTFG investuje do slibných, začínajících inovativních firem s cílem přispět k jejich dynamickému rozvoji).

Panelovou diskuzí vás provede Michal Andera, který má mnoho zkušeností s moderováním workshopů a panelových diskusí. Je majitelem společnosti Vysvětli.cz a zároveň na VŠE vyučuje Objevování příležitostí a tvorbu podnikatelského modelu, Podnikatelské praktikum a Entrepreneurship and New Business Venturing.

Registrace budou spuštěny 12.9.

Registrace