[Ment2Grow] Jaké problémy nejvíce „pálí“ české start-upy aneb cesta k rychlejšímu růstu

Jaké problémy nejvíce „pálí“ české start-upy a jak s tím mohou pomoci různé akcelerační, inkubační programy a jiné iniciativy? Podle čeho si správný akcelerátor vybrat? Co je zásadní pro rozvoj early stage start-upu vs. late stage start-upu a co vás v akcelerátoru čeká? 

 

Odpovědi na tyto otázky vám prozradí Riva Karo, šéfka akcelerátoru Ment2Grow se zkušenostmi s rozvojem českých tech startupů s globálními ambicemi, Václav Pavlečka, Managing Partner Czech Founder VC a šéf akcelerátoru Sherpa, se zkušenostmi s rozvojem early stage start-upů a Pavel Přikryl, spoluzakladatel byznys hubu Opero a Managing Partner Fazole Ventures, který cílí na startupy v pozdější fázi vývoje. 

 

Zaměříme se na témata jako: 

  • Nejčastější problémy, které řeší české start-upy,
  • současná situace na české start-upové scéně,
  • akcelerátory / inkubátory, jakou roli mohou plnit, v čem mohou pomoci, jak si správně vybrat – rozdíly mezi early stage a late stage start-upy
  • s tím související význam komunit a vzdělávání a jejich role při budování start-upu.
 
Speakers: Pavel Přikryl (Co-founder Opero a Managing Partner Fazole Ventures), Riva Karo (Manager of Ment2Grow) a Václav Pavlečka (Managing Partner Czech Founder VC a Manager akcelerátoru Sherpa)