26.8.2018

Trisbee

Placení mobilním telefonem? Přes Trisbee žádný problém!

Jsme Trisbee a vyvinuli jsme mobilní aplikaci, díky které lze přijímat a posílat platby kartou kdekoliv a kdykoliv. Bez terminálu, bez papírování. Umíme platby u obchodníků i P2P. Potřebujete poslat peníze kamarádovi? Není problém – s Trisbee můžete poslat peníze komukoli, na koho máte telefonní číslo.

Inspirovali jsme se ve Švédsku a v dalších severských zemích, kde jsou platby telefonem běžné a cash postupně ustupuje. Hodně nám pomohl tříměsíční pobyt v estonském akcelerátoru Startup Wise Guys, který do nás také investoval. Tento rok pořádá druhé specializované fintechové kolo, přihlášení doporučujeme!

Naším cílem je mít do konce roku přes 10 tisíc uživatelů a alespoň 1 tisíc obchodníků. Chceme cílit nejen na obchody jako takové, ale na všechny menší živnostníky nebo freelancery. Kromě aplikace nabízíme také webové řešení pro e-shopy. Výhodou je jednoduchá implementace a funkce zapamatované karty. Nemusíte pokaždé vyplňovat detaily z karty, stačí se ověřit telefonním číslem.

Služby budeme postupně rozšiřovat. Do budoucna chystáme věrnostní systém, rekurentní platby a další vychytávky. Chceme být univerzální platformou pro bezhotovostní platby – takový “Uber na placení”.

Webové stránky Facebook