8.9.2017

one2one konzultace

Konzultujte své myšlenky či problémy se špičkami z praxe. Akce bude probíhat v Akademickém klubu VŠE a jedna konzultace bude trvat 20 minut. Přihlašování do jednotlivých slotů je již spuštěno a dostanete se k němu po kliknutí na událost v kalendáři. S přihlášením neotálejte, o konzultace je velký zájem 🙂

Konzultace, které již jsou obsazené, jsou zobrazeny šedou barvou. Máte vážný zájem o konzultaci, která je již plně obsazená? Pak se přihlaste na seznam náhradníků pomocí tohoto formuláře. Pokud se místo uvolní, dáme vám vědět.

Konzultace #1

 • Jak vybudovat úspěšný StartUP, nikoliv neúspěšný StartDOWN? - inventi (Jan Kaštura)

  -

  Věříte, že máte nápad, který vám zaručí úspěch? Víte vůbec, proč chcete budovat firmu a jak velkou? Znáte svůj hnací motor a palivo pro něj? Chcete to probrat s někým, kdo už své odpovědi zná, vybudoval několik firem a založil mnoho podnikatelských kopanců? O tomto všem je možné pobavit se právě v této konzultaci s Janem Kašturou.

Konzultace #2

 • Kariérní poradenství, CVs a motivační dopis - Startupjobs (Tereza Müllerová)

  -

  Terka Müllerová Ti dovede mimo jiné poradit s tím, co napsat a naopak nepsat do životopisu. Poradit Ti může i s tím, jak by měl vypadat motivační dopis, jak se chovat na pohovoru nebo si můžete obecně popovídat o Tvé budoucí kariéře, pokud si nejsi jistý, kam ji směřovat.

 • Jak financovat váš startup - J&T Ventures (Martin Kešner)

  -

  V rámci individuální konzultace se můžete zeptat Martina Kešnera z J&T Ventures na cokoliv ohledně financování startupů, procesu fundraisingu. Jaké zpracovat podklady pro investory, kdy a kde investora hledat a mnoho dalšího. Zároveň můžete zkonzultovat váš byznys plán.

Konzultace #3

 • Strategie a realizace inovací - IXPERTA (Aleš Fojtík)

  -

  Aleš pomůže při řešení problémů a otázek v oblasti inovací a nových nápadů. Dále poradí v oblastech Business model/strategie, Market sizing, Business case, Financial planning, Design thinking a Průzkum trhu.

 • Strategické plánování a jeho souvislost s podnikovou architekturou - EY (Petr Čivrný)

  -

  Člověk, který rozjíždí start-up neplánuje moc dopředu. Jenže pak se vše rozjede a na plánování už není moc prostor. Ale co když přijde investor? Těžko ho přesvědčíte, že máte plán, kde budete za 6 natož za 12 měsíců. Poradím vám, jak k tomu přistoupit, aby vás to nestálo nervy. Podělím se o své zkušenosti, jak se vyvarovat nejčastějším „Fuck-upům“ a na co je dobré nezapomenout. Plánovaní a podniková architektura jsou dvě spojené nádoby a nelze je od sebe dlouhodobě oddělovat.

Konzultace #4

 • Ochrana IP a správné nastavení IT smluv - TD legal (Tomáš Ditrych)

  -

  S Tomášem Ditrychem proberete, jak chránit duševní vlastnictví od samého počátku tak, aby na společnost v budoucnu nečekala nepříjemná překvapení. Dále spolu probereme, jak správně nastavit klíčové smlouvy s vývojáři (ux designéry, architekty či programátory) a zákazníky (licence k software, SAAS apod.).

Konzultace #5

Konzultace #6

Konzultace #7

Konzultace #8


Máte dotazy či připomínky ohledně one2one konzultací? Nebo potřebujete změnit svoji rezervaci? Napište plukovníkovi one2one konzultací Simoně Krystlové: simona.krystlova@vse.cz.