10.8.2017

Doprovodný program

Celodenní vyžití

Panelové diskuze, přednáškyindividuální konzultace, mentoring, workshopy… Máme toho pro vás spoustu!

Můžete přihlašovat na tyto události:

Panelovky (RB101)

Přednášky (NB B)

Rektorský salónek AK

 • one2one konzultace

  -

  Konzultujte své myšlenky či problémy s předními odborníky z praxe. Konzultace budou probíhat v Akademickém klubu VŠE a jejich přesný rozpis zobrazíte po rozkliku. Přihlašování na konzultace bude probíhat od 13.9. od 18:00 a jeden konzultační slot bude mít 20 minut. S přihlášením neotálejte, o konzultace je velký zájem 🙂

Akademický klub

 • Launchpad Mentoring by Google Developers Launchpad

  -

  Pokud máte svůj startup anebo vizi, přihlaste se na mentoring od programu Google Developers Launchpad, který propojuje startupy s mentory a pomáhá jim tak růst a uspět. Metoring proběhne od 12:00 v Rektorském salónku Akademického klubu VŠE.

Workshopy (RB116)

 • Streaming videa ve 4K/8K a jeho využití v praxi

  -

  Cílem workshopu je propojit lidi se zájmem o tuto oblast a startupy, které se zabývají aplikacemi s podobnou oblastí využití nebo naopak přinášejí komplementární nápady a řešení pro danou technologii.

 • Lean startup - trénink přežití pro startupy

  -

  Mít nápad nestačí. Váš produkt musí také někdo chtít. Chcete se dozvědět, jak zvládnout cestu od nápadu k rozhodnutí a jak začít podnikat za méně než 10 týdnů? Pak je tento workshop pro vás jako stvořený.

 • Umělá inteligence - AI workshop

  -

  Zajímáte se o umělou inteligenci a s ní související technologie nebo máte-li vlastní nápady a projekty, které byste v této oblasti realizovali? V obou případech je pro vás určen workshop, který povede CEO jediného českého inkubátoru specializovaného právě a jen na tuto oblast. Zjistíte základní informace o stavu technologií, podnikání i investic v této oblasti na konkrétních případech realizovaných na globálním trhu, kam cílí i pražský AI Startup Incubator.